Prekių pristatymas

www.miegoguru.lt įsigytos prekės įprastai suruošiamos ir pristatomos per 2-5 darbo dienas, po gauto apmokėjimo, jeigu prie prekės nepažymėta kitaip.

Miego guru pristatyto  prekes į artimiausią OMNIVA paštomatą, LP EXPRESS paštomatą, Lietuvos pašto skyrių arba per kurjerį.

Prekių pristatymo kaina – 3 eur.

Perkant už 50 eur ir daugiau – prekių pristatymas nemokamas PAŠTOMATU arba REGISTRUOTA LIETUVOS PAŠTO SIUNTA.

Perkant už 70 eur ir daugiau – prekių pristatymas nemokamas PAŠTOMATU, REGISTRUOTA LIETUVOS PAŠTO SIUNTA arba KURJERIU.

Pristatymas į kitas Europos šalis

Pristatymas kitose Europos sąjungos šalyse  – registruota Lietuvo pašto siunta. Kainos – pagal Lietuvos pašto įkainius pagal svorį.

Dėl prekių pristatymo į Europos sąjungos šalį ir pristatymo kaštų prašome kreiptis individualiai el. paštu info@miegoguru.lt

Atsiskaitymas pristatymo metu

Jeigu pasirinkote apmokėjimą grynaisiais pinigais prekės pristatymo metu, atsiskaitysite tiesiogiai kurjeriui. Kurjeris išrašys pinigų priėmimo kvitą. Pasistenkite turėti mokamą sumą be grąžos.

Siuntos būklė

Gavę siuntinį iškart patikrinkite ar prekė, jos pakuotė nėra pažeista. Pastebėjus siuntos pažeidimą, dalyvaujant kurjeriui (jei siunta pristatoma per kurjerį) surašykite pastabas apie siuntos pažeidimus arba atsisakykite priimti siuntą. Priėmus siuntą ir pasirašius važtaraštį be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta tinkamai ir tai gali apsunkinti bet kokių pretenzijų dėl prekės išorinių pažeidimų nagrinėjimą.

Turite daugiau klausimų?

Susisiekite su mumis telefonu 8 658 66505 arba elektroniniu paštu info@miegoguru.lt ir mes mielai atsakysime į visus iškilusius klausimus!