Kaip išsirinkti kokybišką patalynę internetu?

Jūsų miegamojo akcentas be abejonės – lova, todėl norint sukurti norimą šio kambario dizainą, vienas iš svarbiausių dalykų yra išsirinkti patalynės užvalkalus. Mūsų siūloma prabangi bei ilgaamžė patalynė sujungia kambario stilių su kokybišku miegu. Pasirinkimas labai platus ir pritaikytas įvairaus dydžio lovoms, todėl tikrai išsirinksite sau tinkamą patalynę. Nesvarbu, ar norite spalvingų, raštuotų ar paprastų baltų patalynės užvalkalų, mes turime geriausią patalynės pasirinkimą internete.

Tik kokybiška, stilinga bei patogi patalynė patenka į mūsų asortimentą, skirtą išpildyti Jūsų miegamojo stilių bei užtikrinti puikų miegą. Turimas asortimentas labai platus – „Miego Guru“ galite rasti visko ko reikia geram miegui, pavyzdžiui: patalynės užvalkalai, antklodės, pagalvės, vaikiška patalynė internetu. Visi patalynės ir patalynės užvalkalų komplektai yra pagaminti iš medvilnės (satino ar drobelės), makosatino, lino, bambuko pluošto bei kitų aukščiausios kokybės audinių.

Patalynės užvalkalai, pagalvėlės ir lovų užtiesalai – tai, kuo galite parodyti savo interjero ir stiliaus pojūtį. Paprastai tai yra labiausiai keičiami daiktai miegamajame, todėl galite vis atnaujinti šio kambario stilių, kai atsiranda naujos tendencijos, keičiasi metų laikai arba tiesiog pavargstate nuo esamo stiliaus.

 

Renkantis patalynės užvalkalus

Ar tankis toks svarbus?

Taip ir ne. Tankis dažnai naudojamas kaip geriausių patalynės lygumo ir ilgaamžiškumo barometras. Tačiau šis matavimas – kuris turėtų būti susijęs su siūlų, įpintų į kvadratinį centimetrą audinio, skaičiumi, ne visada yra patikimas. Didelis tankis yra gerai, jis gali nurodyti audinio ilgaamžiškumą, tačiau pati medvilnės rūšis gali būti reikšmingesnė.

 

Kokia yra geriausios kokybės medvilnė?

Aukščiausia kokybė yra 100 % egiptietiška medvilnė. Paprastai tokia medvilnė labai brangi ir būna „ne pagal kišenę“. Todėl, klientai dažniausiai renkasi 100% Oeko-Tex sertifikatu pažymėtą medvilnę, kuri nenusileidžia egiptietiškos medvilnės kokybei. Šis ženklas nurodo, kad tai patikrinta ir sertifikuota produkcija, neturinti nepalankaus bei kenksmingo poveikio vartotojams.  Todėl, kompanijos, gaminančios tokią produkciją siunčia visuomenei žinutę, kad joms yra svarbi visuomenės sveikata ir gerovė

 

Kas geriau, droebė ar satinas?

Nei vienas, nei kitas nėra geriau, kokybiškiau ar panašiai. Tai skonio reikalas. Drobė yra paprasta, matinė, ji kietesnė, pralaidi orui, todėl žmonėms, kurie miegodami yra linkę perkaisti, gali būti protingas sprendimas įsigyti perkelio audinio patalynės užvalkalus. Satinas yra šiek tiek sunkesnis ir labai minkštas, blizgus, lygus, beveik atlasinis. Jei nesate tikri, kuris jums labiau patinka, rekomenduojame pasikonsultuoti su mumis el. paštu info@miegoguru.lt

 

Kodėl sintetinės medžiagos yra blogai?

Medvilnės ir poliesterio mišinys, dažnai siūlomas kaip lengvai prižiūrimas bei pigus pasirinkimas, nes jis gerai atlaiko dažną skalbimą, tačiau svarbu nesirinkti daugiau nei 30 procentų sintetinių medžiagų turinčių audinių: tai skatina prakaituoti, prastai sugeria drėgmę, neleidžia odai kvėpuoti. Geriausiai miego kokybei siūlome tik 100% medvilnės turinčius patalynės užvalkalų komplektus.

 

Kokią patalynę rinktis vaikams?

Svarbiausia, kad patalynė būtų pagaminta iš aukščiausios kokybės natūralių audinių, kas užtikrintų puikų vaikų miegą. Dizaino pasirinkimas tikrai platus: galima rinktis iš įvairių spalvų, raštų, margintų animacinių filmukų herojais. Svarbu žinoti, koks patalynės užvalkalų dizainas patiktų vaikui, nes patalynė vaikams tokiame laikotarpyje yra itin svarbu: vaikas noriai eis miegoti, greičiau užmigs bei ramiau miegos.

O jei vaikui patinka tai, kas nepatinka Jums? Galbūt Jūs nenorite įsigyti patalynės su milžiniška animacinių filmų personažo galva, bet kaip tai pasakyti vaikui? Yra du pagrindiniai metodai, kaip pasirinkti vaikų patalynės komplektus:

  • Leiskite vaikui pasirinkti viską, ko jis nori, jei tai atitinka jūsų biudžetą. Gerai tai, kad vaikas tikriausiai bus patenkintas ir trokštantis naujojo patalynės komplekto. Pavyzdžiui, Jūsų vaikas gali būti apsėstas animacinių filmų personažo, kuris jums atrodo tikrai nepatrauklus ar erzinantis, tačiau galite laikytis požiūrio, kad pirmiausia – Jūsų vaiko norai.
  • Vaikų patalynės komplektus rinkitės patys, be vaiko įsikišimo. Žinoma, šios strategijos sėkmės tikimybė priklausys nuo Jūsų vaiko asmenybės. Kai kurie jaunuoliai bus patenkinti nauju Jūsų parinktu patalynės komplektu, o kiti norės tą komplektą grąžinti. Nauda yra aiški: Jūs gaunate vaikų patalynės komplektus, kurie gali būti suderinti su Jūsų stiliaus pojūčiu ir Jūsų namų stiliumi.

Svarbiausia, rinkitės tokią vaikišką patalynę, kuri Jūsų vaikui patiktų, miegas keltų geras emocijas. Taip pailsėsite ne tik Jūs, bet ir jūsų vaikas, o tai lems gerą Jūsų sveikatą bei nuotaiką.