Gera miego kokybė = kokybiška patalynė

Tėvai padarys viską, kad jų vaikai gerai miegotų. Jei miego laikas yra kova, viliojančio lizdo sukūrimas mažiems vaikams gali padėti įkalbėti juos į lovą. Smagi patalynė yra greitas būdas pridėti asmenybės vaiko miegamajame. Vieną dieną patalyne vaikams gali būti su žaismingomis žvaigždutėmis, o kitą dieną – su animaciniais personažais. Tiesiog tereikia pakeisti antklodės užvalkalą – nereikia visiškai atnaujinti. Visi žinome, kaip malonu gulėti tarp aukštos kokybės patalų, o vaikams tai nesiskiria. Jei galite, ieškokite GOTS arba Oeko-Tex sertifikatų-tuomet galite būti tikri, kad produktas buvo išbandytas ir yra toks pat saugus, kaip gali būti mažiems žmonėms.

Patalynės ekspertai davė mums keletą patarimų, kaip sukurti tobulą miego aplinką mažiesiems:

„Suaugusieji kasdien vidutiniškai praleidžia nuo šešių iki aštuonių valandų lovoje, o vaikams šis skaičius peršoka iki maždaug 10 valandų nakties. Taigi, norint apsaugoti subtilią odą, verta investuoti į ekologišką patalynę. Pirkti „GOTS “sertifikuotus ekologiškos medvilnės patalynes uzvalkalai gali atrodyti ekstravagantiškai ir nevertėtų nerimauti, kad gali brangiai kainuoti, tačiau atminkite, kad pigiuose dažuose, naudojamuose ryškiuose pigių vaikų patalynes modeliuose, dažnai yra toksiškų dažiklių. Šie stiprūs dažai gali sukelti alergines odos reakcijas. Ekologiška medvilnė yra daug minkštesnė ir švelnesnė už įprastą medvilnę, ir gera žinoti, kad gamyboje nenaudojamas mažiau vandens ir nėra pesticidų. GOTS sertifikatas ant produkto reiškia, kad atsidavę darbuotojai buvo už visą pagrindinių medžiagų augimo ir perdirbimo kelią. kurie naudojami gamyboje “.

Jūsų pasirinktos patalynes komplektas visiškai priklauso nuo to, kam tai labiausiai rūpi – jums ar jūsų mažyliui. Jei ilgus metus domėjotės idealiu vaikų miegamuoju, tuomet turėtumėte rinktis komplektą, kuris privers jus patenkintas atsidusti kiekvieną kartą, kai klosite lovą. Jei jūsų vaikas yra apsėstas taškelių ar superherojų ir jūs su malonumu iki dienos pabaigos sukišate juos į didelį maišelį, jei tai reiškia, kad jie gerai miegojo, tuomet turėtumėte leisti jiems pasirinkti patalynės komplektą, kuris priverstų juos šokti linksmai. Abi šios parinktys reiškia, kad jūs vis dar esate puikus tėvas.

Mes išbandėme šiuos patalynės komplektus per kelis skalbimo ciklus. Mes įvertinome minkštumą, ilgaamžiškumą, plaunamumą, medžiagos kokybę, dizaino grožį ir mūsų miegančių mažų bandytojų reakcijas. Galite pasitikėti mūsų nepriklausomomis apžvalgomis. Mes galime uždirbti komisinius iš kai kurių mažmenininkų, tačiau niekada neleidžiame tam daryti įtakos pasirinkimui, kuris sudaromas remiantis realiais bandymais ir ekspertų patarimais.

Kaip žino visi tėvai, vaiko lova yra daug daugiau nei vieta miegoti. Ji naudojama kaip batutas, jaukus kampelis skaityti ir pasakoti istorijas prieš užmiegant ir miego vieta – tiesiogine ir metaforine prasme. Žinoma, tai taip pat tarnauja kaip dekoro stiliaus pratęsimas. Kitaip tariant, tai darbinis arkliukas! Turint tai omenyje, Miego guru sudėjo mūsų mėgstamiausius patalynės komplektus visiems – nuo didelio skrajučio iki gamtos mylėtojo, laukinio iki ramaus tipo. Esame tikri, kad šie vaikiški patalynės komplektai patiks tiek tėvams, tiek vaikams.

Patalyne internetu nebūtinai buvo tas grožis, koks jis tapo šiandien su nuostabia audinių, spalvų ir dizaino įvairove. Patalynė gali būti paprastas paprastos spalvos flanelės kvadratas, o ne plaunama, ji gali būti tiesiog išleidžiama arba periodiškai pakabinama ant drabužių virvės. Turtingesni žmonės dažniausiai rinkdavosi patalynę iš glaudesnio audinio, o egiptietiškos medvilnės patalynę, taip pat egzotiškesnius šilko ar atlaso paklodes, satino patalyne. Tarp turtingesnių žmonių patalynės skalbimas tapo dažnesnis, todėl patvarumas buvo svarbus. Egiptietiškos medvilnės patalynė labiau atlaikė skalbimą ir tapo pasirinkta patalyne. Tobulėjant technologijoms ir daugiau dirbtinių audinių tapo prieinamos ryškesnės spalvos ir įvairesnė patalų sudėtis. Atitinkami antklodžių patalynės ir pagalvių užvalkalų rinkiniai iš pradžių buvo naujiena, o vėliau beveik privalomi daiktai. Sofos patalynė ir antklodės tapo įprasta Kalėdų ir vestuvių dovana. Lovų užtiesalai gali būti priderinti prie kambario interjero ir kilimo spalvų, kad būtų sukurta vieninga išvaizda.

Vienas iš pirmųjų patalynės aspektų, kurio nereikėtų pamiršti, yra patalynės užvalkalai. Geros kokybės patalynė suteiks jums patogų miegą, kurio nusipelnėte. Dažniausiai žmonės planuoja patalynę, pradėdami nuo užtiesalo ar antklodės, kuri nėra visiškai neteisinga, nes jie taip pat yra labai svarbūs elementai, tačiau patalynės audinys, kuris palies jūsų odą, suteiks jums patogų miegą. . Patalynė turėtų suteikti elegancijos pojūtį. Tobulėjant šiuolaikiniams čiužinių stiliams, patalynės komplektai pritaikomi prie pagalvių ir plunksnų. Su naujais šiuolaikiškais miegamojo dizainais šiandienos patalynė tapo aukštos kokybės patalyne, kuri patenkins beveik bet kurio žmogaus poreikius, ypač atsižvelgiant į tai, ką siūlo gamintojai. Jei turite 17 ar 18 colių čiužinį, šiuolaikiniai patalynės komplektai bus jums uždengti ir jums nereikės rūpintis, ar rasite patalynės užvalkalų, kurie jam tiks. Vienu metu jūs galite nusipirkti tik patalynę su elastingais galais, kad tikriausiai tilptumėte čiužinį. Naudodami šiuolaikiškus patalynės užvalkalus galite rasti kelių dydžių patalynės užvalkalus, kurie puikiai tinka šiuolaikiniams čiužinių stiliams ir dydžiams.

 

Į ką atkreipti dėmesį į kokybiškus patalynės užvalkalus

 

Patalynės užvalkalams naudingi ne tik patalynės siūlai, bet ir pluošto rūšis. Tai atliks labai svarbų vaidmenį gaminant patalynės komplektą. Pirmas dalykas, pasirenkant jums patalynės užvalkalus, yra nuspręsti, kokio tipo ir kokybės lygio norite patalynės. Antklodės, paklodės ir visi kiti patalynės užvalkalai dažniausiai būna šilko, pimos arba geriausios egiptietiškos medvilnės. Jei perkate patalynę, geriausias sprendimas būtų pasirinkti 100% medvilnės skalbinius. Naudodami vieno sluoksnio pluoštą su ilgiausiu pluoštu, kurį galite rasti, pabandykite gauti 2 colių pluoštą, kuris būtų geriausias jūsų pasirinkimas. Šilkas yra vienas iš geriausių medžiagų pluoštų, užtikrinančių glotnumą, užuolaidas ir minkštumą. Trūkumas – grynas šilkas yra labai trapus ir sunkiai valomas.

Alternatyva būtų maišyti su kita medžiaga, pvz., Egipto medvilne, kuri suteiks medžiagai daugiau tvirtumo. Jei ieškote aukštos kokybės medžiagos už prieinamą kainą ir apskritai geriausia pluošto, tai būtų medvilniniai patalynės užvalkalai, į kuriuos paprastai įeina lovos sijonas, antklodės, pagalvių užvalkalai ir antklodžių užvalkalai. ieško. Pigiausi patalynės užvalkalai paprastai yra poliesterio/medvilnės mišinys iki brangesnės aukštos kokybės Egipto medvilnės. Turėdami didesnį stilių ir spalvų pasirinkimą iš įvairių medžiagų modelių, galėsite rasti beveik bet kokį dizainą, tinkantį jūsų miegamojo dekoravimui. Patalynes komplektai turėtų būti tokie, kokiuose jaučiatės geriausiai.

Kalbant apie miego gerinimą, čiužinio kokybė yra dažniausiai aptariami veiksniai, tačiau, kaip paaiškėja, patalynė ir pagalvių užvalkalai gali būti priežastis, dėl kurios nesate atsigaivinę ryto. Ir, priešingai populiariam įsitikinimui, didesnis gijų skaičius pats savaime gali būti ne išeitis.

Medvilnė geriausiai tinka patogumui, linas – temperatūrai reguliuoti

„Miego guru“ rekomenduoja 100% medvilnę, ypač „ilgą kuokštelinę“ medvilnę, kuri turi ilgesnius pluoštus ir yra linkusi suteikti prabangesnį jausmą, nei vilna ar poliesteris. Tai brangesnis, tačiau turėtų trukti daug ilgiau ir nesukels prakaito naktį. Dviejų aukščiausios kokybės audinių reikia ieškoti percale, kuris yra kietas ir traškus, ir satinas, kuris jaučiasi minkštas ir lygus. Nenorite medvilnės? Linas yra gera alternatyva atsipalaidavusiai, natūraliai išvaizdai, o lakštai, kurie žiemą yra šilti, o vasarą – vėsūs. Rinkdamiesi geriausius, siekėme lengvo tvirtinimo, gero, tvirto prigludimo prie patalynės, taip pat audinio kokybės įvairiose kainose.

Stilingi, patogūs, kokybiški – tai puikūs patalynes užvalkalai, verti kiekvieno cento. Bet kur jie iš tikrųjų išsiskiria, yra pagalvės užvalkalo dizainas – su anga viduryje reiškia, kad nėra jokios galimybės, kad jūsų pagalvės išryškės naktį. Medvilnės uzvalkalai be cheminių medžiagų, 100% rąstinio kuokštelinio audinio, atrodo natūraliai, atsipalaidavę, panašūs į liną.

Atsižvelgiant į tai, kiek laiko dauguma iš mūsų praleidžia miegodami – net trečdalį savo gyvenimo – tikrai nėra pasiteisinimo taupyti patalynę. Jei norite gerai išsimiegoti, ryte pailsėsite ir atgaivinsite, jums reikia geriausių paklodžių – gero čiužinio, kokybiškų pagalvių ir patogių antklodžių. Patalynės užvalkalų šiandien netrūksta, o iš tikrųjų yra tiek daug pasirinkimų, kad gali būti nepaprastai sunku pasirinkti tik vieną. Tačiau yra keletas pagrindinių veiksnių, kurie padės jums pasirinkti tinkamiausius patalynės užvalkalus.